Milí klienti. Náš prodejní showroom v Brně, Pekařská 32 je otevřen PO-PÁ, 10-17 hodin. Je možné nás navštívit po tel. domluvě i mimo otevírací dobu.

Umělé hedvábí (a jiné látky) od Dr. Jekyll & Mr. Hyde

Na materiálu záleží

I ten nejpropracovanější střih bez kvalitního materiálu nevynikne U nás, v J&H látkách vyberete z více než stovky různých designů, od základních jednobarevných odstínů po bohatě zdobené tisky.

Více jak 30 let odebíráme umělé hedvábí od pečlivě prověřených dodavatelů z UAE, Japonska, Koreje, Indonésie, Indie, Číny. Najdete u nás i další druhy metrového textilu a jsme schopni dodat látku přesně dle vašeho přání.

Jsme rodinná firma z Brna. Zde máme vlastní sklad a showroom, kde si můžete látky prohlédnout. Domluvte si s námi schůzku a podívejte se osobně na naše vzorníky. 

 

 

latky

Umělé hedvábí neublíží housenkám

Umělé hedvábí je naše srdcovka ♡. Díky svým vynikajícím vlastnostem je oblíbené pro módní tvorbu i bytové doplňky.

Na rozdíl od pravého hedvábí nevyužívá k produkci bource morušového a je tak ideální varianta pro všechny, kteří si chtějí dopřát luxusu hedvábí a přitom zůstat etiční.

V neposlední řadě je umělé hedvábí oproti pravému levnější a odolnější alternativou. Na umělé hedvábí můžete tisknout, plisovat. Jsme schopni vám po předchozí domluvě zajistit.

 

 

Vlastnosti umělého hedvábí

Luxusní, elegantní, splývavý, jemný materiál  to je umělé hedvábí. Hedvábná látka má příjemný lesk a v létě je nejvyhledávanějším materiálem. Stane se vaší "druhou" kůží.

Je vhodné na halenky, tuniky, sukně, šaty, overaly, spodní prádlo i ložní prádlo. Je velmi příjemné a to, že je umělé, neznamená, že ztrácí na svých kvalitách. Právě naopak. 

Námi dodávané hedvábí je stálobarené. Udrží si svoji barvu i tvar. Je to materiál, který vás neomrzí. Pokud přece jen ano, můžete použít i druhou stranu  mat.

 

 

latky

Péče o hedvábí

Umělé hedvábí se pere ručně nebo v pračce na 30° C. Ideální je ho neždímat, pouze ručně vymačkat. Následně nesušit v sušičce, ale volně pověsit. Pokud je třeba, lze i žehlit.

 

 Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.